Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dům Moorových, Villisca, Iowa, USA

 

Městečko Villisca leží v odlehlém koutu státu Iowa v USA. Nad městečkem se vznáší mrak velkého, temného tajemství. Teprve nyní se po delší době začíná obyvatelstvo rozrůstat, ale před několika desetiletími zde nikdo dobrovolně nezůstal a kdo mohl, odstěhoval se hodně daleko. Vjíždíte do tohoto podivného města a cítíte nevěřící pohledy obyvatel. Když se zeptáte na cestu k domu Moorových, většina s vámi přestane mluvit a utíká domů zavřít dveře. Teprve místní šerif vám poradí, abyste si v tomto strašidelném objednali prohlídku na místním úřadě. Jen nečekejte, že někdo z místních půjde s vámi. 

Nevyjasněná tragédie
Na okraji města stojí dům, v němž bydlela rodina Moorových. Mezi místními je velmi oblíbená. Josiah zde učí místní děti a jeho žena Satan se stará o jejich 4 děti - . Paula, Boyda, Hermana, a Catherine. Jsme v roce 1912 a události, které se stanou 10. června navždy změní toto město. Ten večer jsou u Moorových na návštěvě jejich přátelé Stillingerovi s dvěmi dětmi a rozhodnou se, že u nich zůstanou přes noc. Všichni spí a ráno se nikdo z nich nepropudí. Nikdy se nepodaří vypátrat jejich vraha nebo vrahy a tato krvavá událost změní historii městečka Villisca jednou provždy. 

Těla bez hlav a byznys
Když najdou sousedé mrtvá těla 4 dospělých a 6 dětí, obejme je hrůza. Všem chybí hlava. Co se stalo v městečku, ve kterém byla nulová kriminalita? Proč nebohým Moorovým a Stillingerovým odřízl hlavy? A proč se nikdo z nich nebránil? Všichna těla bez hlav ležela ve svých postelích s rukama podél těla. Místní si dodnes vyprávějí o zlém duchovi, který obchází město a občas je prý slyšet ze strašidelného domu dětský pláč. Prohlídka tohoto místa vás vyjde na 50 dolarů a můžete se podívat do domu, kde je cítit krev 10 obětí ještě dnes. Pokud vás nabídka nadchla, volejte 712-621-4291 a objednejte si nocleh. Dosud tam ještě nikdo nepřespal.

zdroj

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vrah je mrtvý

(Klára Hlíšová, 31. 5. 2013 13:21)

Duchové neexistují! Není se čeho bát. Vražda se stala před více než sto lety, což znamená, že vrah, už je mrtvý a nikomu se nemůže nic stát. Sama bych zde přespala, kdyby to bylo možné.

Re: Vrah je mrtvý

(hanka, 28. 1. 2015 18:17)

duchové existují, budte ráda, že je nevídáte

Láska, SMRT .

(Viktoria, 26. 6. 2013 16:03)

No, jako nezní mi moc realne, že duchové jsou, protože vim, že nikde nejsou. Ani sem je tam nikde neviděla. Nemohu tomu verit. nejsem moc poverciva. No, i kdyz v tom, v tech místech- to vypadá zajímave, podivně, desivw,ale i zkresleně, atd.... Ale vypadá to REALNÉ.....