Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Moje setkání s duchy - aneb realističtěji to už nejde!

 

 

 

Toto místo by mělo sloužit k povídkám o vašich záhadnáých setkání s duchy, či tajemnem. Napište příběh do komentářů a poté bude přidán sem na stránky!!!

Začnu já (Admin) se svými setkáními.

(následující fota jsou ilustrační)

Dům, který vlastně nikdy nebyl!

 

Byl jsem tak v 4. - 5. třídě. Byl jsem společně se svou třídou a paní učitelkou na exkurzi "Poznej své město", při kterém jsme procházeli památky našeho města a dostávalo se nám k tomu náležitého výkladu. Inu po čase jsme zamířili k místnímu klášteru a jeho kostelu. Ještě jsme ani nedošli a naše pohledy spočinuly na staré roubené stavbě. Její obvodové zdivo sice drželo, pokryté však bylo bílým popelem a střecha byla prohořelá. Jak to tak bývá - děti jsou zvědavé a tak jsme nahlíželi do domu. A abychom lépe viděli. museli jsme se tu a tam opřít o okení parapet apod.

Po čase jsem si na tuto příhodu vzpoměl a začal o ní mluvit se svýými spolužáky. Když na mě podivně pokukovali, zjistil jsem, že vůbec neví o čem mluvím a tuto příhodu si nepamatují. Pokrčil jsem nad tím rameny a šel se zeptat učitelky. Když ale i ona nevěděla o čem je řeč, začalo mi to celé být trochu podívné. Začal jsem tedy pátrat. Ptal se místních lidí, pamětníků, v místním muzeu, historiků ... To co jsem zjistil se mě drží do dnešního dne. NIKDY na tom místě, které jsem poisoval, ŽÁDNÝ takový dům nebyl a ani v těch místech nehořelo!

Viděl jsem snad něco, co se stalo dávno před tím? V 15. století byl u nás ve městě obrovský požár. Uhořel tam snad někdo a dával mi o tom vědět? - Pravda je, že jsem do těchto míst zavítal ještě několikrát i při svém pátrání, ale zjevení domu se neopakovalo.

 

Duch utopené?

 

Tento  příběh je trošku mladší než ten předešlý. Váže se k mému pobytu na vysoké škole. Od vlakového nádraží ke kolejím se dalo jít dvěma cestami. Delší a nepěknou přes město. Druhou, kratší a hezčí, podél řeky. Cesta je lemována stromy po jedné a řekou a stromy po druhé straně. Zvláště v noci dokáže být dost děsivá. To co se stalo mě, ale nemělo nic společného s děsivou atmosférou. Jen jsem totiž vešel na tuto cestu, projel kolem mne ledový vítr. Otřásl jsem se, ale šel jsem dál. Najednou cítím, jak se do mé paže snaží někdo zavěsit. Vylekaně jsem se otočil, ale nikde nikdo. Nechal jsem pocit pocitem a šel jsem dál. A zase, ledová paže, co se zcela jasně snažila zavěsit do té mé. Byl jsem celý vylekaný. Po pár krocích pokusy přestaly a už jsem nnic necítil. Nutno podotknout, že se v řece, co vedla vedle utopilo již několik lidí. Jsou známy i případy, kdy lidé skočili z mostu a zabili se právě na tom místě, kde jsem cítil ledové dotyky. Byl to nějaký vzkaz ze záhrobí? Nebo jen moje fantazie?

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děsivé setkání

(Jana, 1. 3. 2015 22:05)

Dobrý den. Před pěti lety jsme koupili starší dům na samotě. Do nedávná bylo vše v pořádku, než mi mladší dcera řekla, že na verandě,když šla domů ráno od kamarádky viděla projít tmavou siluetu člověka. Myslela si,že to byl její otec. Bylo po třetí hodině ranní. Potom se jí stalo,že když spala,tak jí prý něco zatahalo dvakrát něco za nohu takovou silou,že ji to vzbudilo a na noze měla otisk ruky. Potom se jednou v noci vzbudila a mela u postele malou dlouhovlasou holčičku.Moc jsem tomu nevěnovala pozornost a řekla jsem jí, že kdo ví co viděla až do včerejska. Moje starší dcera má dvouletého syna. Ten se skoro noc co noc vzbouzi několikrát za noc s pláčem. Jelikož pracujeme s manželem v zahraničí a domů jezdíme jednou za měsíc ,tak k nám občas jezdí starší dceři pomáhat babička,protože dcery manžel jezdí v týdnu kamionem,tak aby tam nebyla sama,protože mladší dcera bydlí v přízemí domu a starší s vnukem a manželem v patře. Jenže včera mi tchyně řekla mezi řečí, že je ten barák prokletý. Večer, když vnuk usnul,jsme si sedly a já se jí zeptala jak to myslela a ona i řekla, že jednou když už ležela v postely,tak se ji tam zjevil kluk v kauci a měl zrzavé vlasy a kšiltovku. Ale t prý nebyl to nejhorší. Jednou ležela a říkala,že ležela v postely a chtěla usnout ale nemohla,protože venku svítil měsíc a osvětloval pokoj,když si najednou všimla, že u jedné stěny je tmavý stín ale nebyl tam nic od čeho by mohl být a najednou se z toho stínu začala zobrazovat silueta člověka v kápy. Pomalu zvedala hlavu a najednou uviděla rudé žhnoucí oči a pusu otevírala víc a víc. Rychle zavřela oči a prosila boha ať je to pryč. Po chvíli je otevřela a bylo to pryč ale až do rána nespala. Zjistila jsem,ze majitel domu zemřel v truhlarne, která je součástí domu. Jejich dcera spáchala sebevraždu ,protože byla nemocná. Když jsme dum koupili, tak dcery přítel po dvou letech spáchal sebevraždu, protože se s nim chtěla rozejít. Manželovo otec zemřel rok poté. Můj otec před dvěma lety. Jsem vyděšená jestli je t jen shoda náhod a nebo jestli ten dům není dům hrůzy

Re: děsivé setkání

(Ester, 1. 9. 2015 12:10)

S tím vám můžu pomoct, protože jestli jste vyděla tu postavu s rudýma očima byl to duch člověka psedlého démonem, a toho se nemusíte bát tedy pokud nepřijde znovu.

Re: děsivé setkání

(Svist007, 4. 3. 2017 11:36)

Jediné co potřebujete je propadnou Kristu...Bůh nás všechny chrání od těchto mocností a klade kolem nás své anděly...taky by vám mohla pomoci i křesťanská muzika...pokud ji nahlas pustíte a necháte pár hodin hrát...žádná zlá mocnost nevydrží v místech kde se chválí Ježíš a náš Bůh...jako příklad vám mohu dát Casting Crowns, Newsboys, Michael W. Smith, Skillet,...vše to jsou kapely vyloženě chválící Boha...

Napadena duchem

(komiii, 13. 5. 2014 6:30)

Dobrý den,chtěl bych se s někým poradit zda je možné aby duch napadl osobu úderem flašky do hlavy.Moje známá šla v noci do kuchyně si natočit štávu a něco jí udeřilo prázdnou flaškou do hlavy když si chtěla rozsvítit v kuchyni.Podotýkám že byla v bytě naprosto sama a byt měla zamčený.Již dříve se v bytě odehrávaly nevysvětlitelné záhady.Její druh zemřel 25.5 a rok poté přesně 25.5 se ráno rozehrálo přání které když se otevře tak hraje melodie.Několikrát se samovolně otevřely dveře,na nějaký čas třeba zmizel zubni kartáček a pak se opět objevil na svém místě.Dokonce se i samotný stůl nazdvihl o 20 cm.Dotyčná už si neví rady jak se těhto nepříjemných zažitků zbavit.Poradí někdo?Tyto záhady se stávají od smrti jejího druha.Děkuji za každý názor.

Re: Napadena duchem

(Admin, 27. 7. 2014 23:17)

Ano nektere entity ovladaji pohyb veci ... Uchopuji je myslenkami - fyzicky je nedrzii. Problem je s vyhnanim entity. Na to doporucuji zjednat profesionala. Pro zacatek radim zaklady - vysypat prahy a parapety soli - posvetit steny popr zakopat suk do zakladu etc etc

Re: Re: Napadena duchem

(lukás, 13. 12. 2016 14:46)

jaroslav drábek je lovec duchu najdi si na pc www.eprv777cz.

Re: Re: Re: Napadena duchem

(admin, 13. 12. 2016 15:28)

Prosim nevkladejte nam sem konkurenci, dekuji viz pravidla

Re: Napadena duchem

(totenkopf777, 10. 9. 2014 15:20)

Moje maminka podobně po tom co zemřela dávala o sobě vědět. Paní která mi vykládá karty mi poradila říkala ,že není věřící, ale že je to řešení. Poradila mi abych šel do nebližšího kostela za farářem a požádal ho aby odsloužil mši za mojí zesnulou maminku. Při pozvihování když se zvoní zvonky se jí otevře tunel kudy bude moci odejít do světa kam patří. Je důležité aby jste na té mši byl přítomen. Udělal jsem dle rady a bylo po strašení.

Re: Napadena duchem

(Svist007, 4. 3. 2017 11:28)

Pokud problém přetrvává zkuste pustit nějakou křesťanskou muziku...nechte ji hrát několik hodin to prý velmi často zabere...Casting Crowns, Michael W. Smith, Newsboys, Skillet,...

Paní Perchta

(Daniela, 17. 8. 2016 21:00)

Tohle není můj příběh, ale příběh mojí mámy. Máma byla vystudovaná historička. Když byla na brigádě - jako průvodkyně, dostala nabídku. Už nevím přesně jak to bylo, vyprávěla mi to před více než pěti lety. Šlo o to, že na onom zámku, kde prováděla, se údajně zjevuje bílá paní Perchta. V sále, kde se nejčastěji zjevuje měly být instalovány kamery (infračervené). Kastelán toho zámku pozval ten večer mámu a další tři nebo čtyři lidi. Kamery normálně běželi, všechno šlo jako na drátkách... O půlnoci slyšeli z toho sálu kroky a rachot brnění a ženský hlas, kterému nebylo rozumět. Asi za půl hodiny všechno ztichlo. Do rána už byl klid. Druhý den, když se chtěli podívat, co kamery natočily... Kamery normálně natáčely prázdný sál až do půlnoci. S prvním úderem púlnoci kamery vypadli a naskočily zase až v půl jedné.Takže během té půlhodiny, co slyšeli hluk ze sálu byl prostě výpadek. Máma říkala, že paní Perchta nechtěla, aby jí někdo natáčel. Já jí nejdřív nevěřila... Myslíte, že to mohla být pravda?

Já se s duchy znám

(Ester, 1. 9. 2015 12:24)

Já se s duchy setkávám dost často hlavně poslední dobou, už jsem se setkala s duchy kteří byli celí černí až na bílé masky, a se spoustou dalších. PROČ???

Re: Já se s duchy znám

(Dominika, 2. 9. 2015 20:46)

Ester já nevím proč je vidíš ale zajímá mě,jak jsi to udělala že je vidíš? Můžeš mi prosím odpovědět?

Re: Já se s duchy znám

(Andrejka :), 14. 7. 2016 9:21)

Taky se mi to stává... Ale já výdáme zase tmavě silulety postav které jsou v takových těch hábytech které nosili třeba mniši... Dost mně to děsi a bojím se toho :'(

Re: Já se s duchy znám

(Andrejka :), 14. 7. 2016 9:22)

Taky se mi to stává... Ale já výdáme zase tmavě silulety postav které jsou v takových těch hábytech které nosili třeba mniši... Dost mně to děsi a bojím se toho :'(

mám pocit

(pafka, 25. 12. 2015 20:02)

ahoj je mi dvanáct let.a když mi bylo asi tak kolem třech let .tak mi umřel taťka já nevím proč ale mám pocit že mě od té doby ochraňuje aby se mi nic nestalo .např.třeba už několikrát sem měla na mále že sem třeba mohla spadlnout ze stromu ale nespadla a tak dál nevím jestli to je možné. ale neochraňujemě můj otec je to možné?

Re: mám pocit

(Píšťalka, 15. 5. 2016 15:03)

Ahoj, určitě Tě chrání on - já jsem tragicky přišla o muže před osmi lety a vím, že nás také chrání...já i syn jsme ho i párkrát viděli a měli jsme při tom krásný pocit:-)

zvláštní setkání

(patrik, 1. 11. 2015 21:23)

Nebudu zde psát podivně vypadající příběhy .
Dne 1.11.2015 jsem seděl doma se svou mamcou.podotýkám že je mi 26 let.
Byl jsem na návštěvě a okolo 20:15 kdy jsme si dali pivo po asi dvou locich se z ničeho nic svíčka která ležela nezapalena na parapetu odletěla asi metr vzduchem a rozbila se o zem.svíčka o váže cca 300g podle mého názoru se opravdu nemůže jen tak pohnout a tím chci jen tak říct že to co se děje mezi nebem a zemí nikdy nedokážeme určit

CO TO K SAKRU BYLO ?

(Anonymka, 26. 7. 2014 16:52)

Je mi 14 ... blbejch 14
Nejdriv teda na uvod chci rict ze jsem realista bez zadnych psychitskych zavad( ne blazen ) .
a od tohoto utery 22.7.2014 koukam na paranormalni jevy trosku jinak...
Bylo asi pul jedenacty. Hrala jsem hru. Mela jsem ma jednom okne ze dvou vytazeny zaluzile a hlavne bylo otevreny na ventylacku.
Babicka uz spala a ja mela uz spat taky.
Z niceho nic jsem uslysela cinkani sklenicek pod oknem . Deda tam ma pod rododendrony u oken basy piv.jako , by o ne nekdo zakopl.Lekla jsem se a spozornila.Rekla jsem si , jen blba kocka . Pak mi doslo , co jsem si to placla. Kocky ve tme vidi a v tu ranu neco třísklo do oken az se zaklepaly zaluzie. Utekla jsem na chodbu a cekala co se bude dit. Nic !! Vubec nic !! Vratila jsem se do pokoje a uklidnila jsem se... kontaktovala jsem snad vsechny kamosky a kamose , ze nevim co mam delat. Bylo 0:45 a chtelo se mi spat ! Hodne ...
Ale bala jsem se , ze kdyz zhasnu , bude to jeste horsi nez kdyz necham rozsviceno ... ale zhasla jsem. Uz jsem usinala a neco bouchlo do okna... zvedla jsem hlavu a v tu rano to uhodilo znovu...( zadny vetve !! ) rozsvitila jsem telefon .. lampicka byla dal, tu jsem rozsvitila az potom a nic.Bylo to jak v nepovedenym hororu...
Zavolal mi kamos CO SE DEJE ? Vsechno jsem mu rekla a zacal se bat semnou. Ale aspon jsem neco delala a nemusela jsem byt zaposlouchana do toho ticha a cekat kdy to prijde znovu. Kdyz jsem byla uz uklidnena , sla jsem do kuchyne , abych to zajedla. Ale zacalo mi tak hrozne piskat v usich , ze jsem musela jit pryc . Probudila jsem babicku a vsechno ji to rekla. Neverila mi. Jak jinak ..pry: okno je prilis vysoko, musel by se sem nekdo dostat po strese. To me vydesilo jeste vic. Nejakej magor nebo co ? Ze by lezl na stechu aby vydesil 14 letou ( asi paranoidni ) holku ? Nebo , to bylo neco co po zemi nechodi ? Babicka tam semnou usla a rano jsem nicemu nechtela verit az do vcerejska , kdy mi soused rekl ze se mu deje to same.

Re: CO TO K SAKRU BYLO ?

(Admin, 27. 7. 2014 23:15)

Z pohledu parapsychologie bych usuzoval ze se ina sropa prachsprost prizivila na Vasem vydesrni, verte mi ze kdybyste nad tim dokazala mavnout ripukou a treba usla u oblibene hudnlby - entita by se nemela ceho chytit pro jistotu dopotprucuji parapet a prah vysypat soli.

Re: Re: CO TO K SAKRU BYLO ?

(Anonymka, 31. 7. 2014 12:07)

Proc soli ? A co to mohlo byt ??