Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mount Washington hotel - komu patří mrtvé hlasy.

29. 8. 2011

 

Na úpatí malebné hory Washington sedí slavný důkazem bohatství a lásky. Mount Washington Hotel byl postaven v roce 1902 (po 2 letech výstavby), ukazují na bohatství majitele Joseph Stickney nahromadil přes jeho investice do těžby uhlí a Pennsylvania železnice.

Stickney nešetřil na masivní konstrukce, použití, co se pak stav-of-the-Art konstrukčních metod a topení, klempířské a soukromé telefony. Zaměstnanci 350 lidí čekaly na hosty, někdy je jejich počet převyšuje. To byl opravdu bohatý člověk rájem. A Joseph Stickney manželka Carolyn, miloval hotel skoro stejně, jako ona milovala svého manžela.

V hotelu sloužil mnoha dobře-to-do hosty, včetně rodiny Vanderbilt. A bez ohledu na to, kdo se zúčastnili večeře každý večer v hotelu Grand jídelna, Carolyn Stickney byl vždy nejlepší oblečení účastníka. Říká se, že paní Stickney se skrýt na balkoně a podívejte se na hotelové hosty, které podala v pečlivě zvažují, jaké šaty a šperky nosit, aby zastínit všechny. Poté, co hrál noční "Belle o míč," Carolyn a Joseph jedla soukromí při svíčkách, chytnout na romantické chvíle.

Poté, tragicky v prosinci 1903, Joseph srdce náhle selhal a on umřel, opouštět jeho truchlící vdova toulat se gigantický pomník svou lásku. Carolyn zůstal v hotelu, putování pěstěnou areálu, kde ona a Joseph společné tolik štěstí. Carolyn se nakonec oženil znovu Prince Lucinge Francii a přestěhoval se do Francie, dokud princ také zemřel. Když zemřel, se znovu vrátil na Mount Washington strávit mnoho šťastných časů tam. Zemřela mnoho let později, vlastnící hotel až do své smrti, ale pověst je, že stále putuje po elegantní hotel a jeho nesourodá důvody.

Návštěvníci mají hlásil, že slyší strašidelné romantické melodie, hry přes hotel, a někteří říkají, že jsem zahlédla žena Carolyn montáž popisu pokukování dolů z balkonu. Možná, že i nadále sleduje návštěvníky hotelu a přemýšlel o tom, co by to mohlo trvat omráčit je nyní ...

Koule ukázat na fotografiích a televizních stanic se změna v "Suites Tower", které Carolyn prý navštěvuje. Parfémy driftuje do pokoje a vany začátek plnění se podle některých hostů. Tajemných světel jsou někdy vidět a přestože hotelový personál byl vedeni k tomu říct, strašidelné příběhy, nějaký náznak v podivných událostí.

V místnosti 314 je prý ještě existuje rukou otočil a ručně posteli s nebesy, že Carolyn sdílet s jejím prvním manželem. Některé z nich hlásil, že vidí ženu v posteli na okraj, pomalu kartáčování vlasů. Je možné, že Carolyn Stickney stále touží po nějakou formu odpočinku, a to i v duchovní formě? zdroj

V místnosti jsou dva muži. Komu tedy patří ženský hlas v pozadí?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hrůza!!!

(Roman, 26. 12. 2014 13:48)

Když už Ty trotle používáš překladač, tak si to alespoň přečti a oprav!

Nekecej

(Ronnie, 15. 11. 2013 9:04)

Hlavně že ty máš spisovnÁ slova ;-) nejde jen o spisovnost, vždyť ty věty nedavají smysl.

JOOO

(JO, 15. 5. 2012 17:00)

:D
Že by Google Překladač ?

Slova nejsou spisovné :-)