Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2012 další soudný den?

8. 8. 2011

 

Náš osud!
 

Zabije nás Věda?

Tento den je zapsán jako konec Mayského kalendáře, ale co to vlastně znamená? To je nám záhadou. Může to znamenat konec světa? V posledních dobách se svět žene ku předu šílenou rychlostí. Vezměme si takový skvělý film terminátor, je možné že se může naplnit něco o čem psávali Josef a Karel Čapkovi? Je možné že věda předstihne dobu a člověk nad ní ztratí kontrolu, stroje se zblázní a začnou zabíjet lidi jako dobytek?

Zničí nás nemoci?

Dále co takhle nemoci? V poslední době země prošla mnoha epidemiemi, od nemoci šílených krav přes ptačí chřipku až po prasečí chřipku. Nemoci mutují ze zvířecích na lidské, likvidují civilizace, zabíjejí po stovkách i tisících. Ale vrátí se opět doba kdy nebudou léky na to aby nás někdo zachránil? Upadne svět tak hluboko, že léků bude tak málo a my obyčejní lidi se je nebudeme moci zaplatit? Budeme chodit s roušky na pusách a dívat se jak kolem lidi umírají?

Zaplaví nás voda ?

Co je další možností? Apokalypsa? Příjdou povodně? Pokud vím, už je to dlouhá doba co se řeší zaplavení světa, změna klimatických podmínek po celém světě. Ledovce tají a stoupá hladina oceanů. Benátkám hrozí záplava, ale my se ptáme: "Skončí naše rodná zem někde tam co leží bájná Atlantida?", nebo se stane jiná katastrofa kromě zaplavení země? Co takhle roj meteoritů? Někdo říká, že evoluce se opakuje a osud dává lidi na dno svých možností jen aby příště byli silnější. Je proto možné, že na zem udeří velký meteorit a vznikne druhý třesk? Bude další stvoření země?

Bude to slunce?

Co dále?Říká se, že dalším faktorem může být slunce. Někdo říká, že slunce vyhasne a všechno zmrzne, ale kdyby slunce vyhasínalo,bylo by to znát a myslím si, že lidstvo by bylo schopné se proti tomu zaopatřit.Ikdyž má cenu žít na zmrzlé půdě? Ale co když nevyhasne? Co když se rozletí a smete nás všechny ssebou? Co když bude tak divoce žahnout, že nás spálí na uhel a na naší zemi nezbyde nic víc než prach? Ikdyž příjde mi to jako fantasy když si pomyslím, že by se to mělo stát už za necelé tři roky.

Navštíví nás kamarádi z vesmíru?

Další co mě napadá může se stát, že na naší zemi přiletí mimozemská civilizace. Poslední dobou co jsem sledoval správy objevují se celkem často, dokonce už i já sám jsem je viděl ( článek: Ufo?nebo jen jev co si racionálně nemůžeme vysvětlit ). Což o to,možná tu jsou a existujou ale otázka je Proč? co tu chtějí? Můžeme si domyslet několik variant. Např. Lítají tu aby nás zkoumali a až nás vyzkoumají zničí nás a osídlí naší planetu. Nebo jsme jejich potrava?O mimozemšťanech je hodně filmů, co takový vetřelec nebo predátor?
Co když nás opravdu jen zkoumají aby zjistili, co vše se dá z naší planety použít? Nebo jde jako vždy jen o vojenské účely? To co tu každou chvíli líta je naše nebo jejich? Také zajímavá otázka. Je možné že jde o ufo, ale co když to, že tenkrát nacisté vynalézali létající talíře je pravda? Co když si je USA osvojila? Je možné že to co tu lítá je jen další projekt někoho kdo kráčí ve stopách nacizmu? Dále mě napadá, co když mají z nás strach? Co když je to něco neškodného jak třeba E.T.?

Ale co když je to něco o čem nemáme ani malé tušení? Třeba je to člově z budoucnosti a my o něm nesmíme vědět protože by jejich setkání mohlo ovlivnit budoucnost? Nevím, nedokážu si troufat odpovědět za pravdu. Jen vím, že klam to být nemůže, protože UFO se zapsalo do historie už daleko,daleko před námi.

Naše vlastní zem?

Zblázní se naše země? Zasáhne nás salvou Hurikánů, bouřek a zemětřesení?Nebo příjde elektrická bouře a svět bude bez proudu, nebo hůř všechny nás to sežehne a naše planeta se stane neosídlena? Těžko říci jestli se začnou litosferické desky hýbat a začnou všude padat domy nebo zda se zemské jádro ohřeje či rozhodí tak, že země vybouchne či jen praskne.Možností je řada.

Konec 2012?

Jak jsem již řekl, možností je řada, ale má se to stát 21.12.2012? Není to jen proto, že se jim to nechtělo psát do nekonečna? Otázek si můžeme klást nesčetně mnoho a důvodů jak může zaniknout lidstvo je taky mnoho.Ale nejdůležitější je to, že přežít může jen ten nejschopnější a nejsilněší jedinec, který se nikdy nevzdá a bude mu to myslet. Ale pokud chceme udělat prevenci proti skáze kterou si můžeme zavinit sami, dbejme na to co děláme.

zdroj

 

Píše se rok 2016 a stále nic...

 

Další informace

ZDE

nebo

ZDE

nebo

ZDE

 

Film

2012

(ke stažení)

 

DOKUMENTY

Ke stažení

ZDE

+

ZDE

+

ZDE

+

ZDE