Jdi na obsah Jdi na menu
 


PORADNA

PORADNA

 

Slyším ve svém domě kroky! Viděl jsem divnou postavu! Měl jsem divný sen, co se stal realitou!

Takové a podobné zážitky vás klině mohli potkat. Nevíte si rady? Napište, my vám do týdne odpovíme. Pokud napíšete i svůj mail, bude odpověď účinější.

 

http://www.bne.es/es/Micrositios/Exposiciones/Magia/resources/img/magia_131_01_gr.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Sny

(seid, 26. 11. 2014 23:37)

S paranormální aktivitou jsi se setkal maximálně ve filmu a teď se snažíš ze sebe dělat odborníka. V tomto případě se jedná o velmi citlivou osobu která má nějakou schopnost která se projevuje živými sny a je jen na ni jestli ji zkusí rozvinout a nebo utlumit. Pro utlumení stačí rozvěsit v ložnici sušené květy černého bezu.

Re: Sny

(Beny, 8. 12. 2016 17:36)

Odpovězte mi.

Re: Re: Sny

(Admin, 8. 12. 2016 20:16)

Jako parapsycholog Vám radím kontaktovat oatanotmalni tyma nechat si zkontrolovat dum - mohlo by se jednat o nejakou entitu.

chlap

(Vláďa , 16. 8. 2016 15:08)

Dobrý den, tíží mne jedna věc. Ve snu se mi zdá o chlapovi, který jde předemnou a já jsem před ním. Nevidíme si do obličeje. Jdeme proti sobě dokud do sebe nenarazime, on se koukne jakoby na mně (ten sen vidím jakoby z vrchu, A koukám na mne i na nej) no koukne se na mne jak se koukám na nás. Přitom máme oba dva batohy. Prosím, potrebuji jen vědět co je to. Děkuji za odpoved mail: sikulavlada@seznam.cz

Sen či realita

(Mira, 7. 5. 2016 22:57)

Múj spánek byl děsivý už zhruba od 7 let,bát se usnout byla realita,bojoval jsem do 27 let,pak se ase objevovali další nepříjemné úkazy,nyní je mi 48 let ,mám klid,ale bohužel přešlo vše na mou dceru která se mi s tímto svěřila v 8 letech,má stejný problém,nevím zda je to normální nebo opravdu méme něco společného s duchovnem???

Odpovědi

(Admin, 4. 3. 2016 23:52)

PORADNA JE MOMENTŚLNĚ Z ČASOVÉ TÍSNĚ UZAVŘENA
prosím směřujte své dotazy sem
http://m.pvjar.webnode.cz
Děkuji Admin

Prosím pomoc

(Karel Davka, 4. 3. 2016 18:55)

Dobrý den, moc prosím pomozte než bude pozdě chtěl jsem vyvolat svojí babičku ale ona se nechce odvolat nebo tak já vás moc prosím co mám dělat já se moc bojím.V noci nemůžu ani usnout pořád slyším nějaké zvuky které nejsou normální....

světlo

(Natálie, 5. 11. 2015 15:59)

Já bych se chtěla zeptat co znamená světlo. Jednou jsme byli v baráku kde strašilo a pak jsme si řekli že odjedem všichny jsme se otočili a babička zustala koukat na barák a potom řekla koukejte!!! Otočili jsme se a nikde nic. Babička na vyprávěla že mezi asi 10 okny vedle sebe se rozsvítili 5 prostředích oken co to znamená. Mail natalkabroulice@seznam.cz prosím odepište děkuji

setkávání s mrtvými ve snu

(Petra, 19. 2. 2015 23:17)

Dobrý den!
Prosím Vás o pomoc.
Již necelých 10 let se mi stává, že za mnou chodili do snu mrtví. Ze začátku jsem měla problémy při tomto setkání s dýcháním, proto tato setkání byla krátká. Postupem času se časové intervaly setkání prodlužovali a teď žádné problémy s dýcháním nemám. Jsem většinou mírně unavená.
Dřív za mnou chodili příbuzní nebo lidi, které jsem znala, ale je to tak 10 dnů za mnou chodí muž, který má obličej zahalený šedou mlhou. Tato setkání jsou velmi častá i 5 krát za noc a já jsem z toho velmi unavená jak fyzicky tak i psychicky, protože nedbá na to, co mu říkám a ani asi nechce nic řešit. Ostatní něco řešit chtějí nebo mě na něco připravují, ale tento případ je úplně něco jiného. Prosím poraďte mi jak se ho zbavit.
Děkuji
e-mail: petisek76@seznam.cz

Re: setkávání s mrtvými ve snu

(seid, 16. 7. 2015 22:10)

muž se zahaleným obličejem znamená jen jedno, někdo provozuje kouzla a promítá to do snů. doporučuji nakreslit pentagram pod postel. znám i pár kouzel ale ty neposkytnu jsou krvavá a něco stojí.

krásný sen... co mi měl říct?

(maruška, 27. 3. 2015 10:57)

Dobrý den přeji. Sny se mi zdají každou noc, někdy jsou zajímavější, někdy mi ujíždí vlak a prožívám "normální" situace. S dovolením Vám dnes píšu, protože sen, který jsem měla tenhle týden mě natolik zasáhl, že jej mám stále v mysli. Budu se snažit být stručná :)
Byla jsem na výstavě obrazů a u jednoho jsem se zastavila a nemohla se dál hnout. Někdo vedle mě o něm vyprávěl dávný příběh a odešel. Byl velký, a tak nádherný, že jsem v reálném životě podobný neviděla. Snad na něm byly i domy, krajina, ale převládala modrá barva se zlatou, moře.. Cítila, jak mě obraz přitahuje a vztáhla jsem k němu ruce a on mě vtáhl do sebe. Ocitla jsem ve světe za obrazem, kde to vypadalo, jako dno barevného oceánu, byly tam různé krásné bytosti, živočichové. Vše se třpytilo jako na obraze. Ujal se mě jeden místní kluk, který ve mě věřil, že jsem vyvolená a já se s jeho pomocí zúčastnila zkoušky, při které jsem byla ještě s několika ženami. Zkouška měla ukázat, která má dobrou duši a já se prokázala jako vyvolená, na kterou se léta čekalo, až se vrátí do světa. Do teď mám ze snu krásný pocit..

Tím bych vyprávění ukončila, protože pak už si jen pamatuju, že jsme se úplně poprvé s oním klukem nazí milovali na schodišti ( aby se spojili vyvolení), kde chodili ostatní a ti kteří záviděli měli snahu nás odradit řečmi - jak jsem ale oba byli "čistí" , neviděli jsme na tom nic špatného, v tu chvíli Šlo o něco vyššího..

Děkuji mockrát a přeji krásný den.

můžu být prokletá

(sylva, 28. 12. 2014 0:06)

můžu být prokletá y minulého života jak y toho ven

Re: můžu být prokletý?

(Josef, 22. 3. 2015 21:13)

můžu být prokletý z minulého života jak z toho ven,prosím o pomoc!!!!

Živé sny a sestřenka

(Míša, 15. 3. 2015 15:39)

Dobrý den,
Mám takový menší problém s mojí babičkou. Jednou když sem u ní spala začla přesně o půlnoci křičet ze spaní a strašně sebou škubat. Když se ze snu probrala, řekla mi, že se jí poslední dobou zdá, jak se k ní sklání postava. Černá postava chlapa. Sen je prý tak živý, že cítí jak na ní sahá. Během jejího křiku a škubání sebou si namohla hlasivky a strhla břicho. když u ní spala moje mladší sestra, stalose to taky. nějaká naše známá jí řekla, že jde o to, že někomu přála něco zlého a ta osoba se jí tímto mstí, aleto mi nepřijde tak pravděpodobné. Někdo mi říká, že je možné, že je to můj mrtvý děda a dává jí najevo, že je tu sní a hlídá ji.
Jaký je váš názor? co by to mohlo být?


A ještě jedena věc. e pravda žemalé děti, mají cit pro vidění duchů:? Moji tříletou sestřenici navštěvuje postava, ona jí říká hnědá paní. Vždycky, když sestřenka usíná, tak ji vidí. Někdy ikdyž se dívá na televizi. Pořád opakuje ať se na ni ta paní nedívá a přestane na ni mluvit, že mluví ošklivě, jenže moje teta nic nevidí ani neslyší.
Dále si sestřenka povídá s fotkou našeho mrtvého dědy. Vždycky u ní sedí a usmívá se na ni a mluví sní. Nám říká, že ji děda navtívil a povídal si sní. Děda se ale jejího narození nedožil.
Budu ráda, za váš názor. a předem děkuji za odpoěď. :)
mail: uplavala.meduzka@seznam.cz

Zajímavost na fotce

(Pavlína, 18. 1. 2015 20:10)

Dobrý den,
prosím o radu.
Včera večer v sobotu 17.1.2015 jsme měli návštěvu s malou roční Verunkou viz. foto.- /prosím o email, abych Vám foto mohla zaslat./
Má 16.letá dcera Verunku vyfotila a když jsem prohlížela fotku, všimla jsem si zvláštního jevu na piánu. Nejprve jsem si myslela, že je to odraz mé dcery, ale pak mi došlo, že je to nesmysl, protože má dcera sice má
takto dlouhé a tmavé vlasy, ale v ten večer měla na hlavě drdol. Hned nás napadla dívka z hororu kruh, což je nesmysl, já vím.
Ale můžete mi prosím poradit, co je to? Email: kindlovapa@seznam.cz.
Děkuji.

Re: Re: pravdive sny

(seid, 23. 12. 2014 22:26)

Podle toho co jste napsal máte talent na předpovědi, ale tarot je jen jeden způsob. Zkuste pohledat nějaké další způsoby a zlepšovat ten který vám bude vyhovovat.

pravdive sny

(???, 7. 12. 2014 21:44)

Ahoj,
Určitě jste měli třeba deja-vi nebo sen, který se stal přesnou realitou ... to se děje mě, a ne zrovna málo krát. Během měsíce se mi to stane minimálně jednou, někdy i vícekrát. Zdá se mi sen, ze kterého si sice pamatuji málo (ale dost na to, abych poznal ze realita a sen jsou totožné), ale najednou se stane něco, co v tech vzpomínkách ze snu bylo. Víc mě zaráží fakt, že sen se realitou nestane třeba druhy den, ale třeba až příští týden. Nevíte někdo, co to znamená?

Re: pravdive sny

(seid, 8. 12. 2014 21:58)

Být vámi naučím se vykládat tarot, určitě budete mít celkem přesné předpovědi. Pokud se budete chtít snů zbavit jak jsem radil v předchozím příspěvku sušené květy černého bezu.

Re: Re: pravdive sny

(???, 21. 12. 2014 23:51)

Takže když se naučím vykládat tarot, tak mohu věštit budoucnost? Pokud jsem to správně pochopil. :)

věci, které si nepamatuji, že bych udělala...

(steph, 12. 9. 2014 17:00)

když jsem byla malá, tak 9tiletá, byli jsme s celou rodinou na faře u tety, jako ostatně každý rok trávila jsem tam prázdniny a jedou ráno přijdu do kuchyně na snídani a dostanu neskutečně vynadáno od maminky, proč jsem si ostříhala vlasy!!! A opravdu - při pohledu do zrcadla jsem v ofině měla vystříhané velké zuby...Jenže já se sama noestříhala! v domě nebyly žádné jiné "nezbedné" děti, ostříhané vlasy se nikdy nenašly, já si na nic nepamatuju - prostě jsem ráno vstala a bylo to. Další nevysvětlitelná věc se stala o pár let později - opět jsem dostala vynadáno, že jsem v nějaké videokazetě s oblíbeným filmem přetrhla pásku a slepila jí bílou lepící pastou (to bylo školní lepidlo, co po zaschnutí nechávalo takové bílé strupy). Jenže já to namouduši neudělala! Sourozence nemám, na návštěvě u nás v té době nikdo nebyl, videokazeta se nikomu nepujčovala a doma jsme bílou lepící pastu ani neměli!...Dodnes mi nejde do hlavy, co se stalo. Jsem poměrně skeptik a myslím si, že jsem to musela udělat já a ne žádný "duch", ale proč obojí takovým hloupým způsobem? A proč si na to nepamatuju? Proč se nikdy nenašly vlasy ani to lepidlo?